Faliyet Alanları

Mavi GRUP olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörler şu şekilde sıralanmaktadır.

Sektörler

E

ge ve Akdeniz Bölgesinde faaliyetini sürdüren firmamız, sektöre göre bölgesel ve genel olarak hizmet vermekteyiz. İnşaat alanında Ege bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, emlak alanında ve turizm alanında Ege ve Akdeniz bölgesindeki portföyleri tüm dünyaya pazarlamaktayız.

E-Ticaret sektöründe ise tüm Türkiye’ye ürünlerimizi pazarlamaktadayız.

Turizm

Villa kiralama başta olmak üzere, yat kiralama, araç kiralama, apart kiralama, otel rezervasyonu, turlar ve aktivitelerin pazarlanmasını yapmaktayız.

İnşaat

Ege Bölgesinde, başta Fethiye olmak üzere, kat karşılığı, özel plan projeye uygun inşaat yapımı ve firmamızın projeleri olan inşaatların üretimi hizmeti vermekteyiz.

Emlak

Ege ve Akdeniz Bölgesinde elit portföyleri, talep sahipleri ile buluşturup alım satımın yapılmasında aracılık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca istek doğrultusunda mülk arayışı ve var olan mülkün piyasa değer araştırması yapılmaktadır.

E-Ticaret

E-Ticaret sektöründe yöresel ürünlerin tüm Türkiye’ye sanal mağazacılık ortamında pazarlanmasını sağlamaktayız. Sektörde yer edinen firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutup hizmet vermektedir.

Web Tasarım

Farklı sektörlere yönelik yazılım ve tasarım hizmetleri sunmaktayız. Web Tasarım, Yazılım, Adwords Reklamcılığı, SEO çalışması ve Dijital Reklamcılık alanında hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya

Firmanıza ait sosyal medya hesapları oluşturulması, sosyal medya hesaplarının yönetimi ve sosyal medyada reklam oluşturma ve yönetme hizmeti vermekteyiz.